ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ «ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΜΟΥΖΟΣ»

1.      Βερέτσος  Κωνσταντίνος του Ιωάννη (Δάσκαλος – 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)

2.      Βερνίκος Μιχαήλ του Στυλιανού (Δάσκαλος 4ο Δ.Σ. Γέρακα)

3.      Γιαννακοπούλου Βασιλική του Χρήστου (Αγγλικών – 6ο Δ.Σ. Παλλήνης)

4.      Δελή  Στέλλα του Παντελή (Νηπιαγωγός 2Ο  ΝΓ Μαραθώνα)

5.      Ευαγγελίδης Σάββας του Χρήστου (Φυσικής  Αγωγής - 2ο ΔΣ Αρτέμιδος)

6.      Θεοδώρου Σοφία του Γεωργίου (Δασκάλα- – 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)

7.      Ιωαννίδης  Γιώργος του Ιωάννη (Φυσικής Αγωγής - Ειδικό Δ.Σ. Νταού Πεντέλης)

8.      Καζακίδης Βασίλης του Χαρίτωνος ( Φυσικής Αγωγής - 2ο Δ.Σ. Γέρακα )

9.      Καλογιάννη Αθανασία του Αποστόλου (Θεατρ. Αγωγής - 1ο & 2ο Δ.Σ. Ν. Μάκρης & 3ο  Ραφήνας)

10.  Κανελλοπούλου Χριστίνα του Βασιλείου (Δασκάλα Ε.Α - Ειδικό Δ.Σ. Νταού Πεντέλης)

11.  Καραβίδα Ολυμπία του Μιχαήλ (Δασκάλα - – 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)

12.  Κελεσίδου Αθηνά του Αλέξανδρου (Δασκάλα 7ο Δ.Σ. Παλλήνης)

13.  Κορρέ Σοφία του Αντωνίου (Δασκάλα 1ο Δ.Σ. Ραφήνας )

14.  Κούτρη Μαρία του Ιωάννη (Δασκάλα- 1ο Δ.Σ. Ραφήνας)

15.  Κρόκος Νίκος του Δημητρίου (Δάσκαλος 2ο Δ.Σ. Σπάτων)

16.  Κυρμιζάκη Ευαγγελία του Στυλιανού (Αγγλικών - – 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)

17.  Κυρίτσης Θανάσης του Γεωργίου (Δάσκαλος - – 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)

18.  Λέζη Μαργαρίτα του Σταύρου (Δασκάλα - – 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)

19.  Μάκκα Αντιγόνη του Παναγιώτη (Φυσικής Αγωγής- 7ο & 4ο Δ.Σ. Γέρακα)

20.  Μακρή  Αντιγόνη του Βασιλείου (Δασκάλα – Δ.Σ. Ανατολής)

21.  Μανουσάκη Ζωή του Κωνσταντίνου  (Μουσικός – 1ο Δ.Σ. Μαραθώνα)

22.  Μανώλη Ευγενία του Γεωργίου (Δασκάλα αναπληρώτρια  Ε.Α- Ειδικό ΔΣ Νταού Πεντέλης)

23.  Μηλιώνη Χριστίνα του Ιωάννη ( Αγγλικών -7ο & 4ο Δ.Σ. Γέρακα)

24.  Μπακάλη Κατερίνα του Γεωργίου ( Αγγλικών- 7ο Δ.Σ. Γέρακα)

25.  Μπελικαϊδου Καστάνα (Τάνια) του Νικολάου (αναπλ.  Θεατρ. Αγωγής - – 2ο & 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)

26.  Νέλλα Ιωάννα του Θωμά (Δασκάλα- Δ.Σ. Ανθούσας)

27.  Νικολιδάκης Παύλος του Σταύρου (Δάσκαλος - 7ο Δ.Σ. Γέρακα )

28.  Παναγούλη Ειρήνη του Δημητρίου (Δασκάλα - 3ο Δ.Σ. Σπάτων)

29.  Παπαγιαννοπούλου Μανίνα του Γεωργίου (Φυσικής Αγωγής – Δ.Σ. Κ. Σουλίου & Δ.Σ. Μαραθώνα)

30.  Παπαϊωάννου Σταύρος του Μιλτιάδη-Γρηγόριου (Δάσκαλος - 5ο Δ.Σ. Γέρακα)

31.  Παπαστάμος Μιχάλης του Ιωάννη (Δάσκαλος - 6ο Δ.Σ. Παλλήνης)

32.  Παππά Μαριάννα του Δημητρίου (Δασκάλα Αναπληρώτρια - 2ο Δ.Σ. Αρτέμιδος)

33.  Πολίτη Σπυριδούλα του Ματθαίου (Δασκάλα - – 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)

34.  Σαράφογλου Ασπασία του Ματθαίου (Δασκάλα - – 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)

35.  Σεχίδης  Σάββας του Παναγιώτη (Δάσκαλος Ε.Α. – Δ.Σ. Ανατολής)

36.  Σκορδιαλού Ευδοκία του Βασιλείου (Δασκάλα Ε.Α - 2ο Δ.Σ. Σπάτων)

37.  Σούφρα Ευαγγελία (Λίτσα) του Θωμά (Δασκάλα - 2ο Δ.Σ. Σπάτων)

38.  Σωτηριάδου Αθανασία (Νάνσυ) του Σωτήρη (αναπληρώτρια δασκάλα - 2ο Δ.Σ. Αρτέμιδος)

39.  Tαουλτσίδης  Κωνσταντίνος του Βασιλείου (Δάσκαλος - 1ο Δ.Σ. Μαραθώνα)

40.  Τσάκωνα Γεωργία του Θεόφιλου (Δασκάλα - 2ο Δ.Σ. Σπάτων)

41.  Τσιάρα Ζωή του Γεωργίου (Δασκάλα Ε.Α- Ειδικό Δ.Σ. Νταού Πεντέλης)

42.  Φερετζάκη Μαριάννα του Ιωάννη (Μουσικός – 1ο & 6ο Δ.Σ. Παλλήνης)

43.  Φλώρου Αγγελική του Γεωργίου (Δασκάλα - 6ο Δ.Σ. Αρτέμιδος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

         44.Ευαγγελίδη Αναστασία (Νατάσα) του Μιχαήλ ( Αγγλικών 2ο Δ.Σ. Παλλήνης)

         45.Μαρκογιαννάκης Γεώργιος του Νικολάου (Δάσκαλος Ε.Α.- 2ο Δ.Σ. Γέρακα )

            46.Τσάκαλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Δάσκαλος - 1ο Δ.Σ. Παλλήνης)